Május 16-án, szombaton az V. Vándor-Révész Karvezetésverseny döntőjében rendkívüli szakmaisággal próbált és vezényelt iskolánk két elhivatott fiatalembere. Szabó András II. díja, valamint Simkó András egyéni értékelése a versenyen nyújtott inspiratív és reflektív próbamunkájáért büszkeséggel tölti el intézményünket. Felkészültségük, a zene iránti érzékenységük és alázatuk igazi művészi jelenlétet teremtett, amelyben sok munkája és szeretete van felkészítő tanáruknak, Barta Ildikó tanárnőnek is.
Szívből gratulálunk tanárnak és növendékeinek egyaránt!